Osobní a online konzultace

Níže uvedené možnosti rozvoje potenciálu osobnosti či týmu lze v některých případech velice efektivně kombinovat s online formou práce po Skypu či telekonferencích, v případě potřeby naučit se konkrétní dovednosti i s e-learningem.

 

 • Terapie
  Terapie je cesta, jak naučit klienty odhalit své životní „brzdy“, zvýšit uvědomění a najít vnitřní sílu k realizaci svých přání, snů a změn. Tato cesta je někdy delší, úspěchy jsou trvalé a pevné.

 

 • Koučink
  Realizujeme životní, life-balance i pracovní on i off the job koučink, využívající know-how nejmodernějších přístupů, včetně našeho vlastního stylu, vycházejícího z více jak desetileté zkušenosti našich koučů v pracovním prostředí českých i nadnárodních firem. Stanovujeme jasně definované a motivující cíle, které společně plníme.

 

 • Poradenství
  Pokud hledáte možnost poradit se ohledně nějaké konkrétní záležitosti a chcete slyšet názory a náměty našich odborníků, pak je poradenství určeno právě Vám. V případě, že poskytnutá doporučení nebudete schopni realizovat, pomůžeme Vám najít jiné vhodné možnosti, jak cíle dosáhnout.

 

 • Týmová či kazuistická supervize
  Obvykle 2 – 3 hodinové setkání týmů jednou za měsíc až dva. Řešíme konkrétní pracovní zakázky, týkající se buď obsahu, nebo formy práce. Věnujeme se nastavení pracovních systémů a procesů, které mohou bránit plné efektivitě firemní práce. V případě výskytu nějakého nedostatku v odborné či profesionální oblasti jednoho či více účastníků, nabídneme možnosti nejefektivnějšího „doškolení“.

 

 • Mediace
  V případě partnerských či pracovních konfliktů napomáháme poklidné a konstruktivní komunikaci a dohodě, případně bezproblémovému styku znesvářených stran.